התקנת דלתות עם ENTER

נמצאים בתהליך של רכישת דלתות  מעוצבות ומעוניינים בהתקנת דלתות מקצועית וברמה גבוה ובטיחותית?

חברת ENTER מציעה מגוון רחב של דגמי דלתות כניסה, מבצעת את מדידת המפתח וכמובן מבצעת לבסוף את השלב של התקנת דלתות.
דלתות הכניסה של אנטר דלתות כניסה מעוצבות, עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של חוזק מבני, איטום, בידוד תרמי ואקוסטי וכמובן של התקנה מקצועית למקסימום אסתטיקה ותפקוד פונקציונלי של הדלת לאורך עשורים שלמים.

התקנת דלתות בסטנדרט אירופאי

אם אתם מחפשים גורם כזה, חברת ENTER דלתות כניסה מעוצבות היא בדיוק החברה שיכולה לספק לכם את כל רכיבי השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצוע ואחריות. בחברת אנטר אתם מקבלים למעשה אחריות מלאה על כל רכיבי ההזמנה וכל בעיה שמתעוררת, אם מתעוררת, מקבלת מענה מלא מחברת אנטר.

בחברת אנטר דלתות כניסה מעוצבות תוכלו למצוא גם מגוון רחב מאוד של עיצובים המותאמים לשלל סגנונות עיצוב ויכולים להתאים לכל עיצוב כולל בביתכם.

ציפוי דלתות כניסה

מגוון סוגי דלתות כניסה להתקנה

בחברת ENTER תוכלו להזמין דלת אלומיניום או דמוי עץ במגוון רחב של עיצובים.

התקנת דלתות כניסה מעוצבות בהתאמה אישית

דלתות כניסה מעוצבות כנף

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

שאלות נפוצות

התקנה לא מקצועית של דלת יכולה להוביל לשלל בעיות, שחלקן מופיעות מייד עם תום ההתקנה וחלקן מתפתחות לאורך זמן. התקנה לא נכונה של דלת יכולה לבוא לידי ביטוי קודם כל בהיבט האסתטי. המשקוף נראה מעט עקום על גבי הקיר, קו הסגירה של הדלת במשקוף נראה לא מיושר ואף מלא במרווחים, דרכם חודר אור ואוויר. חדירת אור ואוויר זו, משקפת למעשה גם בעיה משמעותית באיטום הדלת. דלת היא מרכיב מפתח בבידוד ואיטום חלל הפנים שעליו היא סוגרת והתקנה לא נכונה פוגעת למעשה ברמת הבידוד של אותו חלל. ברמה הפונקציונלית התקנה לא מקצועית יכולה לגרום לבעיות בסגירה ופתיחת הדלת, גרירת הדלת על גבי הרצפה, חיכוך בין הדלת למשקוף (שבתחילה יכול אולי להיראות מינורי, אבל לאורך זמן יגרום לקילוף צבע ושחיקה של הדלת והמשקוף) ועוד. בטווח הארוך, עלולה התקנה לא מקצועית לייצר לחצים לא מאוזנים על נקודות שונות בדלת ולהוביל לדפורמציות, בעיות תפקוד (סגירה ופתיחה) וכן הלאה. מכל הסיבות האלה, כאשר אתם מזמינים שירות התקנת דלתות, אתם רוצים להבטיח שאתם מזמינים אותו מגורם מקצועי ראוי ולמעשה הגורם הזה צריך להיות הגורם ממנו הזמנתם את הדלת.

ובכן, הדבר הראשון שחשוב להבין בכל התהליך של התקנת דלתות הוא, שהתהליך הזה מתחיל עוד לפני שאתם מזמינים את הדלת עצמה. עוד לפני שאתם מגיעים אל יצרן הדלתות ומזמינים את הדגם המועדף עליכם, יש לבצע את שלב המדידה שבו אתם למעשה צריכים למדוד את רוחב מפתח הדלת לכל גובהו, את גובה המפתח לכל רוחבו, את עובי הקיר בנקודות שונות לאורך מסגרת המפתח וכמובן להחליט האם אתם רוצים שהדלת תיפתח ימינה (מה שאומר שהידית תותקן בצד שמאל והצירים בצד ימין) או שהיא תיפתח שמאלה מה שמחייב התקנת הצירים והידית בכיוונים הפוכים. הנתונים שיסופקו בשלב הזה יכריעו את ההצלחה של שלב התקנת הדלת ולכן נהוג לבצע את שלב המדידה בסיוע איש מקצוע שאותו שולח ספק הדלת עצמו.
בהיבט זה חשוב לומר שספקים שונים עשויים לאפשר לכם לבצע את המדידה בעצמכם ולמסור להם את הנתונים שמדדתם, אבל זה לבטח לא משהו שאתם רוצים לעשות. ברגע שאתם מבצעים את המדידה בעצמכם, אתם למעשה מסירים מהיצרן את האחריות לנתוני המדידה. כאשר ספק הדלת הוא זה שמבצע את המדידה, הוא גם האחראי לכל תקלה או אי התאמה בין הדלת המוגמרת ובין המפתח הנתון. על כן, תמיד הקפידו להשאיר את כל המהלכים המקצועיים, לרבות ובעיקר מדידת המפתח, לגורם המקצועי הספציפי שממנו אתם מזמינים את הדלת.
אחרי שאמרנו את כל זה, כעת נוכל להתמקד בשלב של התקנת דלתות. התקנת הדלת חייבת להתבצע בצורה סופר מקצועית כדי להבטיח א' יישור, סימטריה ואסתטיקה, ב' תפקוד ותפעול תקין של הדלת, ג' עמידות גבוהה של הדלת לאורך זמן וד' איטום מיטבי של הדלת. בכל דלת ישנה אפשרות כוונון מדויק באמצעות משחק עם הצירים. פתיחת הציר העליון וסגירת הציר התחתון תאפשר הטיה של הדלת לכיוון מסוים ולהיפך, מה שמאפשר כוונון עדין של הדלת. אלא שהתהליך של התקנת דלתות כולל גם את השלב של התקנת המשקוף וכאן חשוב מאוד שהמשקוף "יתלבש" בצורה אסתטית ופונקציונלית מושלמת על הקיר מחד וגם יהיה מוכן "לארח" בתוכו את הדלת בצורה מושלמת לא פחות. המדובר בהליך מאוד מקצועי, שאנשי מקצוע יודעים לעשות אותו אמנם בזריזות, אך עדיין מחויבים לכללים הקפדניים שיכריעו עד כמה תתפקד הדלת בצורה טובה ועד כמה היא תיראה טוב במקומה.

ובכן, התשובה היא לא. בהזמנת דלת כניסה או דלתות פנים לבית, יש לכם את החופש להחליט מי אתם רוצים שיתקין לכם את הדלת. במרבית המקרים, מחיר הדלת כולל גם את ההתקנה ואם תבחרו להזמין את שירות ההתקנה מגורם אחר, עלות הדלת תהיה נמוכה יותר. יחד עם זאת, לא כדאי להתפתות מהמחיר הנמוך יותר, שכן בכל מקרה תצטרכו לשלם עבור שירות התקנת דלתות לגורם שאכן יתקין אותן עבורכם. שנית, חשוב מאוד שהגורם ממנו רכשתם את הדלת יהיה זה שגם יתקין לכם אותן. מדוע? ובכן, זה עניין של אחריות. כאשר אתם מזמינים כל רכיב בהזמנה מגורם אחר, יהיה לכם קשה מאוד לתבוע אחריות מאחד מהגורמים, שכן כל גורם יתנער מהאחריות שלו ויטען שהבעיה נובעת מרכיב הזמנה שעליו הוא לא היה אחראי. כאשר ישנו גורם אחד, שגם מבצע עבורכם את המדידה, גם מייצר עבורכם את הדלת וגם מתקין לכם אותה, אותו גורם הוא הגורם שאליו תוכלו לפנות בכל בעיה שמתעוררת בדלת ובכל פניה כזאת, האחריות היא כולו עליו.
יחד עם זאת, כאשר אתם בוחנים את הכדאיות של הזמנת דלת כניסה או דלתות פנים לבית מגורם מקצועי כלשהו, חשוב שתבחנו גם את היכולות של אותו גורם ברכיב של התקנת דלתות ולא רק ברכיב של דגמים אטרקטיביים או זולים במיוחד. המטרה שלכם היא למצוא גורם מקצועי שיכול לספק לכם את כל היכולות הנדרשות לכם לאורך שרשרת הערך של הזמנת דלת לבית, החל משלב המדידה, דרך שלב הייצור ועיצוב הדלת וכלה בשלב ההתקנה.

לקוחות מספרים עלינו

דלתות אלומיניום לכניסה ב{HEBROW}
הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

כתבות מקצועיות

חיפוי קיר חיצוני בעץ

חיפוי קיר חיצוני בעץ

בניית בתי עץ היא ללא ספק אחת מאפשרויות הבנייה הקלה השכיחות והנפוצות ביותר בעולם, אך דווקא בישראל, סוג זה של בנייה לא הצליח להתבסס כמודל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו