חיפוי קירות עם ENTER

נמצאים בתהליך של בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים ומעוניינים לבצע חיפוי קירות ברמה גבוהה?

חברת ENTER דלתות פנים מעוצבות מתמחה בביצוע כל סוגי החיפויים לקירות פנים, עם התמחות מיוחדת בחיפוי זכוכית וחיפוי דמוי בטון. אצלנו ב-ENTER תוכלו ליהנות מייעוץ והכוונה מקצועיים הן סביב סוגיות עיצוב והן סביב סוגיות פונקציונליות של התאמת החיפוי לכל חלק בבית.

חיפויים לקירות בסטנדרט אירופאי

חיפוי קירות הוא מרכיב חשוב מאוד בכל מבנה, הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט האסתטי. למעשה, הקירות נחשבים לפריטי העיצוב החשובים ביותר בכל מבנה, פשוט מכיוון שאלו הם הפריטים בעלי שטח הפנים הגדול ביותר במבנה ולכן גם בעלי ההשפעה המשמעותית ביותר על האווירה ועל העיצוב הכולל.

חברת Enter מספקת מגוון אפשרויות רחב של חיפויים לקירות המשפרים משמעותית את עיצוב הפנים של הבית או את הנראות של הבית מבחוץ.

Enter

חיפוי קירות לפי סוגים

כאשר ניגשים לבחור את סוג החיפוי המתאים לכם על פי הנחיות המעצב או בעזרת הצוות המקצועי של ENTER כדאי להבין יותר לעומק על המאפיינים והתכונות של כל אחד מסוגי החיפויים לקירות שלנו ומידת ההתאמה שלהם לחלקים השונים בבית.

עיצוב פנים חדר רחצה

חיפוי אבן לקירות

חיפוי עץ לקיר

בחירת ריצוף לבית

חיפוי קרמיקה

Enter

שאלות נפוצות

בחירה נכונה של חיפוי קירות יכולה לשדרג את עיצוב הבית בצורה דרמטית גם מבלי לבצע כל פעולת עיצוב אחת נוספת מלבד זאת. מן הצד השני, השפעה זו יכולה לבוא לידי ביטוי לא רק בצד החיובי, אלא גם בצד השלילי. במילים אחרות, אם לא תבחרו נכון את החיפוי, תהיה לכך השפעה שלילית מאוד על האווירה במבנה ועל העיצוב הכולל שלו. לכן, חשוב מאוד שכל החלטה בנושא של חיפוי קירות, הן קירות חוץ והן קירות פנים, תתקבל בליווי גורם מקצועי, הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפונקציונלי.

חיפוי קירות מבוצע באמצעות מגוון חומרי גלם, אם כי ישנם חומרי גלם מובהקים המשמשים למטרה זו ושניתן אף להבחין ביניהם בהתאם לסוג החיפוי. כך למשל, חיפוי קירות חוץ מבוצע בדרך כלל באמצעות אריחי שיש או אבן. בכדי להבטיח שהחיפוי משיג את מטרת האיטום שלו, נעשה בדרך כלל שימוש בסוגי אבן בעלת מקדם ספיגה נמוך מאוד ולרוב גם מיושמת שכבת איטום שאוטמת כל אריח ואריח בנפרד. בנוסף, מבוצע איטום בין האריחים בכדי ליצור משטח חיפוי חיצוני שלם שמגן על קיר השלד בצורה הרמטית. חומר גלם נוסף שבו הולך ומתרחב השימוש בחיפוי של קירות חוץ הוא אלומיניום. ישנם היום חיפויי אלומיניום אלגנטיים ומעוצבים, אם כי אלו משמשים בעיקר לחיפוי מגדלי משרדים וכמעט ולא קיים במבני מגורים. חיפוי חוץ כפוף כמובן לשיקולים רגולטוריים של תכנון ובנייה ולכן בחירת חיפוי חוץ היא אינה בחירה חופשית לחלוטין של דיירי הבניין או בעלי הנכס, לא בהיבט של בחירת חומר הגלם ממנו יהיה עשוי החיפוי ולא בהיבט של המראה והאסתטיקה של החיפוי הנבחר.

חיפוי פנים, לעומת זאת, מציע גמישות רבה יותר בבחירת חומר הגלם. במרבית הבתים, חיפוי הפנים שבו נעשה שימוש הוא אריחי קרמיקה עם יישום רובה בין האריחים. הקרמיקה עצמה היא אטומה לרטיבות ולחות באופן טבעי ולכן מספקת הגנה מצוינת לקיר השלד וגם קלה מאוד לניקוי. כיום ישנו מגוון עצום של עיצובי קרמיקה, המאפשרים התאמה מלאה של חיפוי הפנים לסביבת העיצוב הכוללת ולהעדפות העיצוב של בעלי הנכס. יחד עם זאת, לאחרונה ניתן לזהות אימוץ הולך וגובר של חיפוי זכוכית כתחליף לחיפוי הקרמיקה. חיפוי קירות באמצעות זכוכית נחשב לחיפוי יוקרתי, אלגנטי ומודרני שכמובן מעניק הגנה מלאה לקיר באמצעות משטחי זכוכית גדולים וכן קל מאוד לניקוי. אבל הפופולאריות של חיפוי קירות באמצעות זכוכית מבוססת בעיקרה על האסתטיקה ועל אפשרויות העיצוב המרשימות שניתן לבצע באמצעות זכוכית.
פרט לקרמיקה וזכוכית כמרכיבי מפתח לחיפוי פנים, ישנם סוגי חיפויי פנים נוספים כדוגמת עץ, אלומיניום, אבן וחיפוי פולימרי. חיפויים אלה הם בדרך כלל חיפויים שתפקידם המרכזי הוא תפקיד אסתטי עיצובי וזהו למעשה השיקול המרכזי שמנחה את בחירתם. בקטגוריה זו של חיפוי קירות פנים אפשר לזהות את הבריקים שהם אריחי אבן לחיפוי קירות פנים, כסוג החיפוי שהולך ותופס תאוצה הן במבנים בסגנון עיצוב מודרני והן באלו בעלי סגנון עיצוב כפרי.

בכל תהליך בנייה, מבוצע התהליך במספר שלבים מרכזיים הכוללים את שלב הכנת השטח, עובר דרך שלב השלד ומסתיים בשלב הגמר. בתום שלב השלד יש למעשה מבנה שעומד על תילו ובתצורתו הכללית הסופית. כעת מתחיל שלב הגמר שבו "מלבישים" למעשה את המבנה ובשלב הזה גם מבוצע שלב חיפוי הקירות. חיפוי זה נחלק לשני סוגים: חיפוי חוץ וחיפוי פנים והוא מיועד למלא שני תפקידים: אסתטי ופונקציונלי. חיפוי חוץ הוא חיפוי שמיועד למעשה לכסות, להגן ולאטום את צידם החיצוני של קירות השלד. זהו למעשה התפקיד המרכזי של חיפוי חוץ ומן הסתם, אם כבר מיישמים את החיפוי הזה, כמובן שאפשר ואף חשוב לנצל זאת לצורך שיפור האסתטיקה של חזית המבנה. זאת הסיבה שאבני חיפוי חוץ נבחרות בקפידה וגם מהוות חלק מרכזי בפעילות התכנון של הרגולטור. מן הצד השני, חיפוי פנים הוא חיפוי שיכול לשמש למטרות אסתטיקה בלבד, אך לרוב משמש גם הוא למטרות פונקציונליות בשילוב שיקולים אסתטיים.
במרחב הפנים, מבוצע חיפוי קירות בעיקר בחדרים רטובים, קרי חדר המטבח, חדר האמבטיה וחדר השירותים, החדרים בהם עוברת צנרת מים ובהם נעשה שימוש במים על בסיס קבוע. נוכחות של מים יכולה לפגוע מאוד בטיח ובצבע שאיתם מכסים את מרבית קירות הבית ולכן מבוצע חיפוי, בדרך כלל מקרמיקה. חיפוי זה מתמקד בדרך כלל סביב אזור השימוש במים, כמו למשל באזור הקיר המקיף את הכיור, אך במקרים רבים מורחב שטח החיפוי לכיסוי קירות שלמים ואף לכיסוי כלל הקירות של החדר כולו, בעיקר בחדרי אמבטיה. היקף החיפוי נקבע כמובן על פי שיקולים פונקציונליים – במטבח למשל, נחפה את כל אזור הקיר שמעלה אזור העבודה, השיש ועמדת הבישול. בחדר האמבטיה נחפה בדרך כלל את כל קירות החדר והשיקול הוא תמיד הגנה על הקירות מפני אדי מים, אדי שמן בישול וכן הלאה.

למה לקוחות בוחרים בנו?

עיצוב מודרני

אין ספק שאחד הפרמטרים העיקריים בבחירת דלתות, קירות או פרגולות הוא המראה החיצוני שמאפיין את הבית.

חוזק החומרים

אנו עובדים עם חומרי המתכת והעץ החזקים והאיכותיים ביותר על מנת לספק לכם רכישה בטוחה לטווח ארוך.

יחס ליווי אישי

נבחרת המומחים שלנו שמחים לעזור ולסייע בהתאמת המוצרים האולטימטיביים תוך מתן שירות מעולה.

למה לקוחות בוחרים בנו?

עיצוב מודרני

אין ספק שאחד הפרמטרים העיקריים בבחירת דלתות, קירות או פרגולות הוא המראה החיצוני שמאפיין את הבית.

חוזק החומרים

אנו עובדים עם חומרי המתכת והעץ החזקים והאיכותיים ביותר על מנת לספק לכם רכישה בטוחה לטווח ארוך.

יחס ליווי אישי

נבחרת המומחים שלנו שמחים לעזור ולסייע בהתאמת המוצרים האולטימטיביים תוך מתן שירות מעולה.

בחברת ENTER תוכלו ליהנות מחבילת שירות מקצה לקצה, לרבות ייעוץ ותכנון בתהליך הבחירה של חיפוי קירות פנים לבית, דרך התקנת החיפוי בכל אחד מחלקי הבית ועד קבלת אחריות מקצועית מלאה על העבודה ועל החיפוי עצמו.

לקוחות מספרים עלינו

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

Enter

"design is thinking made visible"

בלוג

עיצוב פנים וילות
בלוג

דלת אלומיניום פשוטה

עם המגוון הגדול של דלתות אלומיניום שניתן היום למצוא באולמות תצוגה ובטח עם המגוון העצום שאפשר ליצור בבית מלאכה המתמחה בתחום של עבודות אלומיניום, אפשר

קרא עוד »
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!