חיפוי קירות עם ENTER

נמצאים בתהליך של בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים ומעוניינים לבצע חיפוי קירות ברמה גבוהה?

חברת ENTER דלתות פנים מעוצבות מתמחה בביצוע חיפוי קירות דמוי עץ או חיפוי קירות אלומיניום. 
 אצלנו ב-ENTER תוכלו ליהנות מייעוץ והכוונה מקצועיים בכל מה שקשור לביצוע חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי הן סביב סוגיות עיצוב והן סביב סוגיות פונקציונליות של התאמת החיפוי לכל חלק בבית.

חיפויים לקירות חוץ בסטנדרט אירופאי

חיפוי קירות הוא מרכיב חשוב מאוד בכל מבנה, הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט האסתטי. חיפויים לקירות חוץ נחשבים לפריטי העיצוב החשובים ביותר בכל מבנה, פשוט מכיוון שאלו הם הפריטים בעלי שטח הפנים הגדול ביותר במבנה ולכן גם בעלי ההשפעה המשמעותית ביותר על האווירה ועל העיצוב הכולל.

חברת ENTERDOOR מתמחה בתכנון, עיצוב וייצור של דלתות אלומיניום וחיפויי אלומיניום לקירות חוץ. לרשות החברה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב לחיפויים ובכלל זה חיפויי אלומיניום דמויי עץ בעלי מראה עצי אותנטי לצד אפשרויות נוספות של חיפויי אלומיניום בסגנונות מודרניים, כפריים ויוקרתיים רבים נוספים. 

לפרטים נוספים, הזמנות ולמענה על כל השאלות שלכם בנושא חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי, צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

חיפוי עץ לקיר
הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

דוגמאות לחיפוי קירות חוץ של חברת Enter

שאלות נפוצות

במיוחד לאורך מישור החוף, תוכלו למצוא מבנים מיושנים ללא חיפוי חוץ. מבנים אלה צבועים בדרך כלל בצבע חוץ, שהסממן המיושן המוכר ביותר שלו הוא השפריץ, מודל צביעה שכבר כמעט ולא קיים היום עבור מעטפת החוץ של מבנים. למעשה, מבנים משותפים מודרניים, רובם ככולם, נבנים כולם עם חיפוי למעטפת הקיר החיצוני של המבנה.

תהליך הבנייה של מבנה חדש מבוסס על שני שלבים מרכזיים: שלב השלד ושלב הגמר. לאחר סיום שלב השלד, יש לנו מבנה בטון עירום שעומד על תילו, בעל התצורה הכללית הסופית של המבנה. כעת מגיע שלב הגמר בו "מלבישים" את מבנה הבטון עם ריצוף, טיח, צבע, מטבח, כלים סניטריים, חלונות, דלתות כניסה מעוצבות, תשתיות וכמובן חיפוי קירות חוץ לבית פרטי. חיפוי חוץ מיועד לחפות את מעטפת החוץ של המבנה, כלומר את הצד החיצוני של קירות החוץ של המבנה, קרי הקירות החיצוניים שמקיפים את המבנה בכל היקפו. חיפוי החוץ האופייני לבתי מגורים הוא חיפוי שיש או אבן, אך ישנם פתרונות חיפוי נוספים לרבות חיפוי אלומיניום וחיפוי עץ. חיפוי החוץ עוטף למעשה את המבנה מבחוץ ובשורות הבאות נסביר מדוע הוא כל כך חשוב ומהם היתרונות של חיפוי חוץ.

ובכן, המאפיין החשוב והבולט ביותר של שלד הבטון של המבנה הוא החוזק המבני שלו. יחד עם זאת, קירות בטון, על אף חוזקם המבני, הם בעלי רגישות גבוהה מאוד לפגעי מזג האוויר, הם נטולי כישורי איטום ובידוד והם גם מאוד לא אסתטיים. חיפוי חיצוני לקירות מספק למעשה את שלושת המרכיבים הללו: הוא מגן על קירות השלד מפני פגעי מזג האוויר ומסייע מאוד באיטום המבנה כולו, הוא מספק רמה גבוהה של בידוד תרמי ואקוסטי והוא כמובן מעניק לחזיתות המבנה את האסתטיקה הסופית שלהן. ישנם מבנים מיושנים שבהם לא מותקן חיפוי חוץ וההגנה על קירות השלד מבוצעת באמצעות שכבת טיח חוץ ושכבת צבע חוץ. מבנים אלה הם מבנים מיושנים מאוד ואפשר למצוא עוד כמה מהם בעיקר לאורך מישור החוף. מבנים אלה סובלים המון מחדירת מים, רטיבות ובידוד גרוע (חם מאוד בקיץ, קר מאוד בחורף). לאורך זמן, היעדר חיפוי חוץ מוביל לפגיעה בשלד ונוצרים פגמי בטון, ברזל חשוף חלוד וחדירת מים כמעט חופשית אל תוך חלל הפנים של המבנה. חיפוי חיצוני לקירות לבית פרטי פותר את כל אלה ומעניק לכם לא רק חזית יפה ואסתטית למבנה, אלא גם ראש שקט בכל הקשור לאיטום ובידוד המבנה ולשמירה על השלד ועל חוזקו המבני לאורך עשורים שלמים.

חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי, בית משותף או כל מבנה אחר מכל סוג אחר, מיועד למלא מספר מטרות פונקציונליות ואסתטיות. ברמה האסתטית, מיועד החיפוי להעניק לחזית המבנה את המראה והעיצוב הנדרשים ומייד נרחיב בנושא זה. יחד עם זאת, לחיפוי קיר חיצוני ישנו תפקיד פונקציונלי חשוב אפילו יותר של איטום ובידוד המבנה מפני פגעי מזג האוויר. כל מבנה מבוסס על שני רכיבי מפתח: שלד וגמר. שלד המבנה כולל בתוכו את כל יציקות הבטון, המעניקות למבנה את תצורתו, יציבותו וחוזקו המבני. על אף חוזקו המבני של הבטון, מדובר בחומר רגיש מאוד לרטיבות ולחות ולכן חשוב מאוד להגן עליו מפני פגעי מזג האוויר באמצעות פתרונות חיפוי. חיפוי זה מיושם גם בחלל הפנים באמצעות חיפויי קרמיקה בחדרים רטובים כמו חדר אמבטיה, חדר שירותים או חדר מטבח והוא מיושם כמובן על כל שטח הפנים של קירות החוץ של המבנה.

חיפוי החוץ מבוצע באמצעות אריחים או לוחות, המכסים את קיר השלד לרבות איטום של כל החריצים בין האריחים/ לוחות, על מנת להבטיח מניעה מוחלטת של חדירת מים מבעד לחיפוי אל קיר הבטון. בנוסף, חיפוי החוץ מיועד גם למטרות בידוד תרמי ואקוסטי, אם כי בפרמטר זה קיימת שונות גבוהה מאוד בין הסוגים השונים של סוגי החיפויים לקירות חוץ.

 

בחירה נכונה של חיפוי קירות יכולה לשדרג את עיצוב הבית בצורה דרמטית גם מבלי לבצע כל פעולת עיצוב אחת נוספת מלבד זאת. מן הצד השני, השפעה זו יכולה לבוא לידי ביטוי לא רק בצד החיובי, אלא גם בצד השלילי. במילים אחרות, אם לא תבחרו נכון את החיפוי, תהיה לכך השפעה שלילית מאוד על האווירה במבנה ועל העיצוב הכולל שלו. לכן, חשוב מאוד שכל החלטה בנושא של חיפוי קירות, הן קירות חוץ והן קירות פנים, תתקבל בליווי גורם מקצועי, הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפונקציונלי.

חיפוי קירות מבוצע באמצעות מגוון חומרי גלם, אם כי ישנם חומרי גלם מובהקים המשמשים למטרה זו ושניתן אף להבחין ביניהם בהתאם לסוג החיפוי. כך למשל, חיפוי קירות חוץ לבית פרטי מבוצע בדרך כלל באמצעות אריחי שיש או אבן. בכדי להבטיח שהחיפוי משיג את מטרת האיטום שלו, נעשה בדרך כלל שימוש בסוגי אבן בעלת מקדם ספיגה נמוך מאוד ולרוב גם מיושמת שכבת איטום שאוטמת כל אריח ואריח בנפרד. בנוסף, מבוצע איטום בין האריחים בכדי ליצור משטח חיפוי חיצוני שלם שמגן על קיר השלד בצורה הרמטית. חומר גלם נוסף שבו הולך ומתרחב השימוש בחיפוי של קירות חוץ הוא אלומיניום. ישנם היום חיפויי אלומיניום אלגנטיים ומעוצבים, אם כי אלו משמשים בעיקר לחיפוי מגדלי משרדים וכמעט ולא קיים במבני מגורים. חיפוי חוץ כפוף כמובן לשיקולים רגולטוריים של תכנון ובנייה ולכן בחירת חיפוי חוץ היא אינה בחירה חופשית לחלוטין של דיירי הבניין או בעלי הנכס, לא בהיבט של בחירת חומר הגלם ממנו יהיה עשוי החיפוי ולא בהיבט של המראה והאסתטיקה של החיפוי הנבחר.

בכל תהליך בנייה, מבוצע התהליך במספר שלבים מרכזיים הכוללים את שלב הכנת השטח, עובר דרך שלב השלד ומסתיים בשלב הגמר. בתום שלב השלד יש למעשה מבנה שעומד על תילו ובתצורתו הכללית הסופית. כעת מתחיל שלב הגמר שבו "מלבישים" למעשה את המבנה ובשלב הזה גם מבוצע שלב חיפוי הקירות לבית פרטי. חיפוי זה נחלק לשני סוגים: חיפוי חוץ וחיפוי פנים והוא מיועד למלא שני תפקידים: אסתטי ופונקציונלי. חיפוי חוץ הוא חיפוי שמיועד למעשה לכסות, להגן ולאטום את צידם החיצוני של קירות השלד. זהו למעשה התפקיד המרכזי של חיפוי חוץ ומן הסתם, אם כבר מיישמים את החיפוי הזה, כמובן שאפשר ואף חשוב לנצל זאת לצורך שיפור האסתטיקה של חזית המבנה. זאת הסיבה שאבני חיפוי חוץ נבחרות בקפידה וגם מהוות חלק מרכזי בפעילות התכנון של הרגולטור. מן הצד השני, חיפוי פנים הוא חיפוי שיכול לשמש למטרות אסתטיקה בלבד, אך לרוב משמש גם הוא למטרות פונקציונליות בשילוב שיקולים אסתטיים.

 

פרט לחיפוי האבן והשיש, שהיא שיטת החיפוי השכיחה והפופולארית ביותר, ישנן שיטות חיפוי נוספות ובראשן אלומיניום. חיפוי אלומיניום היא שיטת חיפוי שאפשר לזהות בעיקר במגדלי משרדים, אם כי בשנים האחרונות נכנסה השיטה גם למרחב בתי המגורים. חיפוי זה מבוסס על כיסוי מעטפת החוץ של המבנה עם לוחות אלומיניום המותקנים על גבי קונסטרוקציה ייעודית המוצמדת לקירות השלד של המבנה. לוחות האלומיניום מחליפים למעשה את אריחי האבן, אם כי הלוחות הם גדולים הרבה יותר, מה שמעניק מראה אחיד וחלק יותר למבנה כולו. חיפוי חוץ נוסף, שהשימוש בו הוא מאוד סלקטיבי הוא חיפוי עץ. העץ הוא חומר גלם חזק ועמיד, אבל בהשוואה לאבן, שיש ואלומיניום, מדובר בחומר הגלם בעל רמת העמידות הנמוכה ביותר לפגעי מזג האוויר.

יחד עם זאת, חיפוי חיצוני עץ מיוצר היום בטכניקות מתקדמות שמעניקות לעץ רמת איטום עצמית גבוהה מאוד, כך שהעץ מוגן מפני חדירת מים ומפני קרינת שמש ישירה לאורך זמן. חיפוי זה מעץ מתאים במיוחד לבתים פרטיים, שבעליהם מעוניינים להדגיש את האופי הכפרי של ביתם. במקום לבנות בית מעץ, אפשר לבנות בית מבטון או בטכניקות שונות של בניה קלה, ולהעניק לו חיפוי חיצוני מעץ בכדי להעניק לו את הגימור הכפרי החמים והאינטימי.

הדבר החשוב לדעת הוא שבעוד שחיפוי אבן ושיש הוא חיפוי שכיח ופופולארי המבוצע היום על ידי כל קבלן או קבלן שיפוצים, חיפוי אלומיניום ועץ הם סוגי חיפוי מתקדמים וחדשניים, שמחייבים התמחות מיוחדת של איש המקצוע בסוגי חיפוי אלה. התמחות זו באה לידי ביטוי גם ביכולת של איש המקצוע לחשוף אתכם למגוון רחב של אפשרויות עיצוביות, מבניות ופונקציונליות וגם ביכולת שלו ליישם את החיפוי בצורה מקצועית ואיכותית, שתבטיח את עמידות החיפוי למשך עשורים שלמים ללא פגע וללא סימני שחיקה. אם חשקה נפשכם בחיפוי אלומיניום ועץ, זוהי בהחלט אפשרות שהולכת ומתפתחת כאן בישראל ואתם רק צריכים לבחור את הגורם המקצועי הנכון להזמין ממנו.

התשובה היא בהחלט כן. כפי שאמרנו קודם לכן, מטרת החיפוי היא להגן על קירות שלד הבטון של המבנה וקירות אלה קיימים באותה מידה גם בבית פרטי וגם בבניין משותף ובשני המקרים הם זקוקים להגנה מפני פגעי מזג האוויר באותה המידה. אחרי שאמרנו את זה, קיימים היום פתרונות שיכולים להגן על קירות החוץ של המבנה גם ללא חיפוי אבן, שיש או כל סוג חומר גלם אחר. פתרונות אלה מבוססים על שילוב של טיח חוץ מגורען עם צבע אקרילי, המספקים הגנה לקירות החוץ גם מפני קרינת שמש ישירה וגם מפני רטיבות ולחות. ההנחה היא שבבית פרטי, לבעלי הבית יש שליטה גבוהה יותר בתהליכי תחזוקת הנכס ולכן באפשרותו לחדש את הטיח והצבע על פי הצורך, אך אל לכם לטעות: חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי הוא עדיין הפתרון הטוב ביותר לטווח הארוך ביותר.

ככלל, חיפוי חוץ הוא רכיב שכפוף בצורה משמעותית למדיניות התכנון והבנייה של הרשות המקומית שבתחומה ממוקם המבנה. מדיניות זו מיועדת להבטיח אחידות אסתטית בכל שטחי הרשות המקומית ולכן לא ניתן לקבל היתר בנייה לכל סוג של חיפוי, בכל עיצוב, בכל גוון ובכל מרקם או עיצוב. דברים אלה נכונים במיוחד עבור בניינים משותפים בישובים אורבניים, בהם קיים צורך מהותי ומשמעותי לשמר אחידות בין המבנים הצפופים בשטחי הרשות המקומית. במקרים אלה, החיפוי יבוצע בדרך כלל באמצעות אריחי אבן או שיש בעיצוב סטנדרטי אחיד שנקבע עבור הרשות המקומית כולה או האזור הספציפי בתוך הרשות. דוגמא נהדרת לכך היא האבן הירושלמית שמהווה את אבן החיפוי המותרת היחיד לחיפוי קירות חוץ בירושלים, למעט בפרויקטים ספציפיים שבהם אושר חיפוי חלופי, אך גם בפרויקטים אלה חייב החיפוי להישאר אחיד לכל המבנים בפרויקט. המשמעות היא שישנה מגבלה משמעותית, כמעט מלאה, על היכולת שלכם ליישם את העדפותיכם האסתטיות בחיפוי חיצוני לבית.

יחד עם זאת, בבתים פרטיים הסיפור הוא לגמרי אחר, במיוחד אם מדובר בבית פרטי במושב, קיבוץ או ישוב קהילתי שבו משתרעים הבתים על שטחים גדולים יחסית. בישובים אלה ניתנת יד חופשית יותר לבעלי הבתים בבחירת פתרונות החיפוי הרצויים להם. זה לא אומר שניתן לחפות את הבית בכל סגנון, סוג ועיצוב חיפוי שרק ניתן לדמיין, אבל האפשרויות הן רבות יותר ומדובר בהרבה יותר, ביחס לאלו הזמינות למבנים משותפים במרחבים אורבניים.

בתחום של חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי יש להפריד בין שני סוגים מרכזיים של חיפוי. הראשון שבהם הוא חיפוי היקפי, שהוא למעשה החיפוי הכללי שמקיף את כל קירות החוץ של הבית. חיפוי זה נדרש בדרך כלל לעמוד בסטנדרטים די אחידים של גוון, סוג ומרקם, אם כי גם בסוג זה של חיפוי קיימת גמישות רבה מאוד עבור בעלי בתים פרטיים. אבל סוג החיפוי המעניין יותר הוא החיפוי הנקודתי, שמתייחס למעשה ליכולת לבצע חיפוי של קיר אחד במעטפת הבית או אפילו של אזור מסוים בקיר הספציפי. חיפויים אלה מבוצעים בדרך כלל מחומרי גלם מיוחדים יותר, הכוללים אלומיניום, עץ או בריקים ומטרתו המרכזית היא להשיג תוצאה אסתטית ועיצובית ייחודית לחזית הבית.

דוגמא קלאסית של חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי היא הדוגמא של חיפוי קיר הכניסה לבית באמצעות חיפוי עץ דקורטיבי, המקיף את מפתח דלת הכניסה. שילוב של דלת כניסה אפס, שנטמעת בתוך הקיר ולמעשה נעלמת בתוכו, יכול ליצור אפקט עיצובי יוקרתי ויוצא דופן, שמעניק לבית ערך מוסף עיצובי יחיד במינו. יחד עם זאת, חיפוי עץ הוא חיפוי שבעצמו נחשב לרגיש מאוד לפגעי מזג האוויר ובעצמו דורש תחזוקה תדירה, מה שמביא אותנו לדוגמא נוספת של חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי באמצעות לוחות אלומיניום. חיפוי אלומיניום הוא פתרון נהדר לחיפוי חזית ספציפית של הבית או אזור ספציפי שבו אנו רוצים ליצור מרחב מעוצב יותר, למשל באזור הישיבה הממוקם בשטח ההיקפי של הבית, בצמוד אליו. חיפויי אלומיניום מאפשרים ליצור דוגמאות דקורטיביות מיוחדות ויוצאות דופן, שחורגות הרבה מעבר למטרות האיטום והבידוד הפונקציונליות של חיפויי חוץ ומעניקות לבית מראה ואופי ייחודיים ובלתי נשכחים.

כל מה שצריך לדעת על חיפויים לקירות חוץ

חיפוי מבנים או בתים פרטיים הוא חלק חשוב ומכריע באסתטיקה שלהם, אבל לא פחות מכך ואף יותר, חלק חשוב ומרכזי באיטום המבנה. ישנם פתרונות שונים לביצוע חיפוי קירות חוץ של מבנים, אבל דבר אחד די ברור: מבנים בעלי חיפוי אטום ואפקטיבי סובלים הרבה פחות, אם בכלל, מכתמי רטיבות ובעיות לחות פנים, הנובעות מן הסביבה החיצונית. אז מהן האופציות לביצוע חיפוי בית חיצוני? האם שכבת טיח חוץ ושכבת צבע חוץ נחשבות לחיפוי חוץ והם הן יעילות באותה מידע כמו חיפוי אבן? האם ישנה אפשרות לבצע חיפוי גם באמצעות חומרי גלם אחרים מלבד אבן או שיש? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת אנטר, המציעה לכם מגוון רחב של פתרונות לחיפוי מבנים באמצעות אלומיניום ועץ וכמובן דלתות כניסה מעוצבות.

 

חיפויים לקירות חוץ  – למה הם מיועדים?

אם תסתובבו ברחבי ישראל, תגלו שרובם המכריע של המבנים המשותפים נהנים מחיפוי קירות חוץ, המוסיף גם אסתטיקה רבה לחזית המבנה וגם מסייע מאוד באיטום המבנה. מבנים מיושנים, בעיקר לאורך מישור החוף, עדיין מבוססים על שכבת טיח וצבע חיצונית בסגנון שפריץ, כפתרון החיפוי היחיד, מה שמוביל גם להתיישנות מואצת של המבנים וגם לשלל בעיות לחות, ריחות, רטיבות ופגמי בטון, מעבר כמובן לעניין האסתטי. חיפוי באמצעות שכבת טיח וצבע היא פרקטיקה שכבר כמעט לא קיימת מלבד בבתים פרטיים, בדרך כלל משיקולי עלות או משיקולים אסתטיים המתעלמים מהשיקולים הפונקציונליים החשובים, כפי שנפרט אותם להלן. אבל מדוע כל כך חשוב לבצע חיפוי לקירות חוץ של מבנים?

ובכן, חיפוי קירות חוץ הוא למעשה חיץ בין מבנה השלד ובין הסביבה החיצונית ופגעי מזג האוויר. שלד המבנה עשוי בטון, שנחשב לחומר חזק מאוד ויציב מאוד, אבל כזה שיכול לסבול מנזקים קשים תחת השפעה רציפה של מים ורטיבות ולבטח אינו אטום בפניהם. אלמלא שכבת חיפוי בית חיצוני, מכל סוג שהוא, חלל הפנים של המבנה היה מתמלא במהירות רבה מאוד בכתמי רטיבות שהיו מכסים את כל הקירות, על כל ההשלכות של כך. חיפויים לקירות חוץ לבתים פרטיים או משרדים, נועדו בראש ובראשונה לספק שכבת איטום ובידוד למבנה. החיפוי מונע מגע של מים ולחות עם קירות השלד ומאפשר לבודד את השלד ואת החלל הפנימי שאותו הוא מקיף מפני פגעי מזג האוויר. כדי להשיג מקסימום אפקטיביות של איטום, חשוב שגם שכבת החיפוי עצמה תהיה אטומה. 

מן הסתם, לחיפוי המבנה ישנו גם תפקיד אסתטי חשוב, שאי אפשר להתעלם ממנו, אם כי באמצעות סוגי החיפוי הרבים הקיימים, ניתן להעניק לחזיתות המבנה מראה דקורטיבי בכל סגנון, כפי שניתן לראות בעיקר במגדלי משרדים העושים שימוש בעיקר בחיפוי אלומיניום  וחיפוי מבנים דקורטיביים העושים שימוש בשילובי חומרי גלם כמו עץ, ואלומיניום.

איך ניתן לבצע חיפויים לקירות חוץ באמצעות עץ?

ובכן, השאלה היא טבעית ולגיטימית שכן בתודעה של כולנו, עץ הוא אמנם חומר חמים ומבודד מאוד, אבל לחלוטין לא חומר אטום. מוצרי עץ המונחים במרחב הפתוח, סובלים בדרך כלל משלל תופעות הנגרמות להם כתוצאה מקרינת שמש ישירה, לחות גבוהה, רטיבות ואפילו מזיקים זעירים החודרים אליהם. אלא שהיום, כפי שתוכלו לגלות אצלנו בחברת אנטר, עובר העץ תהליכי עיבוד מתקדמים מאוד, המעניקים לו עמידות גבוהה במיוחד מפני כל האיומים הללו והופכים אותו למשטח מתאים ואפקטיבי לצורך חיפוי קירות חוץ. מן הסתם, השימוש בחיפוי עץ הוא בעיקרו דקורטיבי ולרוב מבוצע על פי דוגמא אדריכלית מתוכננת מראש. יחד עם זאת, אין כל מניעה לחפות גם מבנה שלם באמצעות פתרונות חיפוי העץ המודרניים.

 

חיפוי אלומיניום –הטרנד החדש של 2021

חיפוי אלומיניום לצורך חיפוי קירות חוץ הוא אכן פתרון שנכנס אל השוק דרך מגדלי המשרדים, אך הוא לחלוטין לא ייחודי רק להם. מה שצריך להבין לגבי אלומיניום הוא, שמדובר בחומר גלם שקל מאוד לעצב אותו במגוון רחב של דוגמאות, מרקמים וגוונים ולכן באמצעות חיפוי זה ניתן גם ליהנות מהיתרונות הפונקציונליים שלו בהיבטים של איטום ובידוד וגם מהיתרונות הדקורטיביים שהוא מציע. כמובן, שאתם לא חייבים לחפות את הבית שלכם בדוגמת חיפוי שתעניק לו מראה של מגדל משרדים, אך מאחר ואת האלומיניום ניתן לעצב גם בדמות אבן, עץ או כל דוגמא אחרת, אתם יכולים גם ליישם חיפוי אלומיניום וגם להעניק לו מראה שהוא יותר ביתי וחמים.

חברת אנטר היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום חיפוי החוץ באמצעות אלומיניום ועץ וכן מציעה דגמים מובחרים של דלתות כניסה לבתים פרטיים. הפתרונות של חברת אנטר בתחום של חיפויים לקירות חוץ עומדים כולם בכל התקנים הנדרשים ועוד הרבה מעבר לכך. פתרונות החיפוי של אנטר עוברים עיבוד תעשייתי יסודי, המעניק להם רמת איטום גבוהה מאוד גם עבור הקירות שאותם הם מחפים וגם כמובן עבור עצמם. מדובר בחיפויים עמידים מאוד שיחזיקו על גבי קירות הבית שלכם לאורך עשורים שלמים, ממש כמו חיפוי אבן.

אם אתם רוצים לחפות את הבית שלכם בצורה כזאת שתעניק לו גם רמת איטום גבוהה מאוד וגם מראה ייחודי שאינו אופייני כלל וכלל לנוף האורבני הסטנדרטי, לחברת אנטר יש מגוון רחב של אפשרויות לחשוף בפניכם. כדי שתוכלו ליהנות מכל זה, או לכל הפחות להכיר ולשמוע לפני שאתם מקבלים החלטה, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים ולקבל את ההחלטה הסופית בעצמכם.

לקוחות מספרים עלינו

דלתות אלומיניום לכניסה ב{HEBROW}

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

כתבות מקצועיות

חיפוי קיר חיצוני בעץ

חיפוי קיר חיצוני בעץ

בניית בתי עץ היא ללא ספק אחת מאפשרויות הבנייה הקלה השכיחות והנפוצות ביותר בעולם, אך דווקא בישראל, סוג זה של בנייה לא הצליח להתבסס כמודל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו