דלתות כניסה מעוצבות עם ENTER

מעוניינים ברכישת דלתות מעוצבות שיוסיפו משמעותית לנראות של ביתכם?

ב-ENTER דלתות כניסה מעוצבות תוכלו למצוא את האפשרות הזאת וגם ליהנות מייעוץ מקצועי בהיבט העיצובי כמו גם בהיבט הפונקציונלי והמבני של הדלת, לרבות בדלתות דו כנפיות ודלתות משולבות משקוף צידי מורחב.

דלתות כניסה מעוצבות

ישנם בישראל לא מעט אולמות תצוגה בהם תוכלו להזמין מגוון רחב מאוד של דלתות כניסה מעוצבות, לרבות דלתות מאלומיניום, מעץ או מפלדה. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להבטיח שאתם נחשפים לכמה שיותר אפשרויות עיצוב ושאתם נהנים מחופש עיצובי מקסימלי ומליווי מקצועי מא' ועד ת', כדאי מאוד לפנות לחברה המתמחה בייצור דלתות כניסה מאלומיניום וזה בדיוק מה שעושה חברת ENTER דלתות כניסה מעוצבות.

עיצוב פנים כפרי
Enter

התקנת דלתות לפי סוגים

בחברת ENTER תוכלו להזמין דלת אלומיניום במגוון רחב של עיצובי מדף שעוצבו על ידי הצוות המקצועי בחברה, או שתוכלו להזמין דלת בהתאמה אישית מקצה לקצה.

דלתות הזזה

דלתות הזזה מעוצבות

דלתות למינטו

Enter

שאלות נפוצות

הסיבה היחידה שבגינה אנחנו מתקינים דלת כניסה לבית היא שמן הסתם, אנחנו צריכים להיות מסוגלים לצאת ממנו ולהיכנס אליו בצורה חופשית. אלא שכאשר אנו יוצרים מפתח דלת בתוך קיר הבטון, אנחנו גם חייבים לסגור אותו בצורה כזאת שתספק לנו את רמת הביטחון הדרושה לנו. ישנם ישובים שבהם הדברים האלה יכולים להישמע כמו סיפור לא רלוונטי ולא קשור לכלום, אבל ישנם גם לא מעט ישובים, ובמיוחד ערים, שבהם סוגיית הביטחון שמספקת דלת הכניסה לבית היא סוגיה מרכזית, שחייבת לקבל התייחסות נאותה בתהליך של בחירת דלתות כניסה מעוצבות.
בבחירת דלתות פנים לבית, השיקולים המרכזיים שמעניינים אותנו פרט לסוגיית העיצוב כוללים את סוגיית הפרטיות ואת קלות הפתיחה והנעילה של הדלת. במקרה של דלת כניסה זוהי סוגיית הביטחון שצריכה לקבל את עיקר תשומת הלב שלנו ואליה ניתן לצרף גם את סוגיית הפרטיות. המשמעות המיידית היא שהאופציה של דלת זכוכית יורדת מהפרק, גם לאור העמידות הנמוכה שלה בכל ניסיון פריצה וגם לאור העובדה שלאור שקיפותה, היא מבטלת כל אפשרות לקבלת פרטיות בביתכם הפרטי. חומר הגלם המינימלי לדלת כניסה לבית הוא עץ וגם זה בישובים שבהם לא קיים חשש אמיתי מפריצות או סוגיות ביטחוניות אחרות. בכל מקרה אחר, אתם רוצים להתמקד בדלתות פלדה ובמיוחד בדלתות אלומיניום, שתוכלנה להבטיח את ביטחונכם בביתכם הפרטי.

בבדיקה פשוטה של השוק, תוכלו לגלות שמרבית הדגמים של דלתות כניסה מעוצבות, מגיעים היום בפורמט של דלת אלומיניום ולא בכדי. האלומיניום נחשב לחומר הגלם האולטימטיבי לייצור דלתות כניסה וזאת מכמה סיבות מרכזיות: האלומיניום היא מתכת חזקה שמעניקה לדלת את החוזק המבני הנדרש לה ואת העמידות בפני פריצות וחדירה של גורמים בלתי מורשים. האלומיניום היא גם מתכת מאוד קלה שמונעת דפורמציות ותקלות אופייניות המייחדות דלתות עץ או פלדה כבדות בגין השפעת משקלן על הצירים והמשקוף. האלומיניום היא גם מתכת קלה מאוד לעיבוד ולכן ניתן ליצור באמצעותה כל דוגמת עיצוב שאתם מסוגלים לדמיין ולבסוף, האלומיניום היא מתכת עמידה מאוד בפגעי מזג האוויר. בניגוד לדלתות עץ ופלדה שכבר כעבור מספר שנים מועטות מתחילות להראות סימני שחיקה על צידן החיצוני, בעקבות חשיפתן הרציפה ללחות, רטיבות, גשמים וקרינת שמש ישירה, דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מאלומיניום מציעות רמת עמידות יוצאת דופן לאורך עשורים שלמים וללא כל סימני שחיקה שנובעים מפגעי מזג האוויר.

בחירת עיצוב של דלתות כניסה מעוצבות הוא כבר עניין סובייקטיבי לחלוטין שלגביו יהיה עליכם להחליט באופן עצמאי. יחד עם זאת, בהחלט חשוב להדגיש את הצורך לבחון את העיצוב על פי עקרונות העיצוב המקצועיים ולהימנע מבחירות שמבוססות על מצבי רוח חולפים או על עיצובים שנראו יפה מאוד באולם התצוגה או אצל השכנים. דלת הכניסה לביתכם חייבת להתאים לאופי שאתם רוצים להעניק לבית, לאווירה שאתם רוצים ליצור בו וכמובן לעיצוב הכולל. בקטגוריה הספציפית של דלתות אלומיניום תוכלו ליהנות מחופש מלא בעיצוב הדלת, הוספת עיטורים, שילוב של חומרי גלם אחרים, משטחי זכוכית, אביזרי פרזול וכדומה. מצד אחד מדובר בבשורה טובה ומצד שני זה מחייב אתכם למשנה זהירות בכדי להבטיח שהדלת שלכם תעוצב בסופו של דבר על פי עקרונות מקצועיים בלבד.

התשובה היא בהחלט כן. אם בעבר היינו רגילים לחשוב על זכוכית כחומר גלם שקל מאוד לשבור אותו, הרי שהיום ישנם דגמי זכוכית שמציגים עמידות גבוהה מאוד בפני חבטות, בעיקר בזכות טכנולוגיה של עיטוף פולימרי של הזכוכית באופן שמעניק לה שכבת הגנה רבת עוצמה. שמשת הרכב הקדמית שלכם למשל, עשוי מזכוכית משוריינת ואתם כבר יודעים עד כמה לשבור אותה, גם אם חובטים בה בחוזקה עם מוט ברזל. יחד עם זאת, כדי להבטיח שמשטחי הזכוכית שאתם משלבים בדלת הכניסה לבית לא הופכים לחוליה הביטחונית החלשה של הדלת, חשוב מאוד להוסיף אלמנט הגנה מתכתי ובדרך כלל עושים זאת באמצעות הוספת רכיב של סורג פנימי או חיצוני לזכוכית. סורג פנימי הוא למעשה סורג מעוצב שמותקן בין שני משטחי זכוכית כך שהוא נותר סמוי למדי ואף הופך לקונספט עיצובי מעניין בדלת בנוסף להגנה הפיזית שהוא מספק. אפשרות אחרת היא להתקין סורג חיצוני המכסה את שטח הזכוכית בצדה הפנימי של הדלת.
אחרי שאמרנו את זה, זכוכית מחוסמת ומשוריינת המשולבת בדלת אלומיניום יכולה לספק לכם הגנה נהדרת לכשעצמה ולרוב אין כלל צורך לספק לה הגנה נוספת. כמו כן, כאשר אתם משלבים זכוכית כזאת בדלת כניסה לבית, חשוב לוודא ששילוב הזכוכית אינו פוגע בפרטיות שלכם בביתכם הפרטי. לשם כך נהוג להפוך את הזכוכית לזכוכית חלבית/ אטומה ואף להשתמש בזכוכית מראה חד כיוונית, אבל בשורה התחתונה ישנם היום המון פתרונות זכוכית שניתן לשלב בשלל דלתות כניסה מעוצבות ללא שום בעיה וללא חשש.

חברת ENTER מתמחה בייצור פתרונות אלומיניום לבית ולמבנים בכלל, ובכלל זה מציעה חלונות אלומיניום בעיצובים מרהיבים ויוצאי דופן וכמובן דלתות אלומיניום הן בפורמט של דלת כניסה והן בפורמטים אחרים של דלתות לחדר אמבטיה, דלתות למרפסת ועוד.

למה לקוחות בוחרים בנו?

עיצוב מודרני

אין ספק שאחד הפרמטרים העיקריים בבחירת דלתות, קירות או פרגולות הוא המראה החיצוני שמאפיין את הבית.

חוזק החומרים

אנו עובדים עם חומרי המתכת והעץ החזקים והאיכותיים ביותר על מנת לספק לכם רכישה בטוחה לטווח ארוך.

יחס ליווי אישי

נבחרת המומחים שלנו שמחים לעזור ולסייע בהתאמת המוצרים האולטימטיביים תוך מתן שירות מעולה.

למה לקוחות בוחרים בנו?

עיצוב מודרני

אין ספק שאחד הפרמטרים העיקריים בבחירת דלתות, קירות או פרגולות הוא המראה החיצוני שמאפיין את הבית.

חוזק החומרים

אנו עובדים עם חומרי המתכת והעץ החזקים והאיכותיים ביותר על מנת לספק לכם רכישה בטוחה לטווח ארוך.

יחס ליווי אישי

נבחרת המומחים שלנו שמחים לעזור ולסייע בהתאמת המוצרים האולטימטיביים תוך מתן שירות מעולה.

בחברת ENTER תוכלו ליהנות מחבילת שירות מקצה לקצה, לרבות ייעוץ ותכנון בתהליך הבחירה של דלתות מעוצבות לבית, דרך התקנת הדלתות בכל אחד מחלקי הבית ועד קבלת אחריות מקצועית מלאה על העבודה ועל הדלתות עצמן.

לקוחות מספרים עלינו

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

Enter

"design is thinking made visible"

בלוג

עיצוב פנים וילות
בלוג

דלת אלומיניום פשוטה

עם המגוון הגדול של דלתות אלומיניום שניתן היום למצוא באולמות תצוגה ובטח עם המגוון העצום שאפשר ליצור בבית מלאכה המתמחה בתחום של עבודות אלומיניום, אפשר

קרא עוד »
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!